į pradžią turinys susisiekite  
Darbuotojų saugos ir sveikatos funkcijų vykdymas

Lietuvos Respublikos darbo kodeksas, Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas ir kiti teisės aktai įpareigoja darbdavį užtikrinti darbuotojams saugias darbo sąlygas.

 

Darbdavys, siekdamas užtikrinti darbuotojų saugą ir sveikatą, turi paskirti vieną ar daugiau darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų arba steigti darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybą, ar (ir) sudaryti sutartį dėl darbo saugos ir sveikatos paslaugų teikimo su licencijuotu fiziniu ar (ir) juridiniu asmeniu. Visais atvejais, saugos ir sveikatos specialistų, atsižvelgiant į įmonės dydį ir darbuotojų profesinę riziką, turi būti pakankamai, kad jie galėtų organizuoti įmonėje darbuotojų saugos ir sveikatos prevencines priemones.

 

UAB „DARBŲ SAUGOS KONSULTACIJOS“ yra pasiruošusi Jums padėti vykdyti visus teisės aktų reikalavimus, atliekant darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas. Sudarant sutartį su juridiniu asmeniu gaunama nauda Jūsų įmonei:

  • Įmonei nereikės ieškoti ir samdyti kvalifikuoto darbų saugos specialisto.
  • Nereikės rūpintis darbų saugos specialisto kvalifikacijos kėlimu ir atestavimu, aprūpinti darbo priemonėmis, mokėti mokesčių. Darbdavys ne tik sutaupys pinigus ir laiką, bet ir išvengs papildomų rūpesčių bei įtampos.
  • Kartu su Jumis dalinsimės atsakomybe už darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimą įmonėje.
  • Darbo teisės klausimais teikiami pasiūlymai, priimant sprendimus padės bet kokioje kasdieninėje situacijoje. 
  • Atstovaus kliento interesams valstybinėse kontroliuojančiose institucijose.
  • Užtikrinant darbuotojų saugą ir sveikatą įmonėje, nelaimingų atsitikimų darbe tikimybė sumažėja, taip pat sumažėja ir darbdavio materialinės ir netgi baudžiamosios atsakomybės atsiradimo galimybė.

Turite klausimų?   

          +370 670 73205

          +370 673 23094

          +370 673 05748

 

dskonsultacijos@gmail.com